Lampki dziecięce - przegląd i przydatne porady

Opublikowano : 2018-08-09 11:50:50
Kategoria : Inspiracje | MEGAKABEL.pl

Lampki dziecięce - przegląd i przydatne porady

Lampki nocne dla Twojego dziecka- przegląd i przydatne porady

Jak często zdarza się, że dziecko nie chce spać we własnym pokoiku, mimo ogromnych starań aby urządzić to pomieszczenie najpiękniej jak się da? O ile ta niechęć do pozostania w pokoju samemu w dzień znika, wieczorną porą powraca i naprawdę bywa uciążliwa ? Skąd ta niechęć ? Powodów może być wiele, przyzwyczajenie do sypiania z rodzicami, strach przed pozostaniem samemu, brak poczucia przywiązania do dziecięcej sypialni.  O ile, na przywiązanie do rodziców nic nie możemy pomóc, o tyle możemy pomóc w kwestii odnalezienia się Twojej pociechy we własnym pokoiku.

Co daje lampka nocna w pokoju dziecięcym ?

Po pierwsze, lampka nocna w niebanalnym kształcie, przeznaczona typowo do pokoju dziecięcego przyciągnie uwagę dziecka. W ofercie dostępne są najprzeróżniejsze modele, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. W dzień lampka będzie dodatkową elegancką dekoracją- wtedy dziecko może mniej zwracać na nią uwagę, ale kiedy zrobi się już ciemno a lampka w kształcie zwierzątka rozbłyśnie kolorowym światłem nie może to zostać niezauważone. A więc po pierwsze WZBUDZA CIEKAWOŚĆ.

Po drugie, zaświecona lampka nocą dodaje otuchy i zmniejsza strach. Lampka w kształcie zwierzaka bardziej przypomina zabawkę niż zwykłą lampę co sprawia, że dziecko szybko się nią zainteresuje i polubi. Ponadto lampka LED może świecić półmrokiem całą noc, nie zabierając przy tym mnóstwa energii. Możemy również zdecydować się na lampkę, którą wyłączymy jak tylko dziecko zaśnie. Po drugie ZMNIEJSZA STRACH.

Po trzecie, ten kolorowy, bajkowy gadżet przy którym dziecko zasypia, którym dziecko się cieszy sprzyja bezpieczeństwu Twojego dziecka. Nawet jeśli nocną obudzi się w pokoju nie będzie całkiem ciemno, więc jeśli wstanie z łóżeczka nie przewróci się o leżącą na podłodze zabawkę.
Po trzecie, BEZPIECZEŃSTWO.

Jaką lampkę dziecięcą wybrać ?

Bardzo dobrze byłoby, gdyby lampka przypominała coś co lubi twoje dziecko oraz gdyby była w kolorze za którym twoje dziecko przepada. Są oczywiście lampki uniwersalne, np. w kształcie zielonej żabki ( model ŻABKA 307682 POLUX ) produkt dla dziewczynek jak i chłopców, więc jeśli dwoje dzieci, różnej płci dzielą ze sobą pokój ta opcja usatysfakcjonuje obojga. Również uniwersalną opcją są lampki biało czarne w kształcie pieska i pandy ( modele PIESEK 307668 POLUX  i PANDA 307651 POLUX ).

Lampki w ofercie naszej hurtowni dostępne są jeszcze w kolorach różu, błękitu, bieli, żółci i zieleni. Żabki, króliczki, misie czy świnki – wybór jest szeroki.

Propozycje dla dziewczynek i chłopców - TUTAJ