NOWOŚĆ LAMPY OGRODOWE - nasza autorska kolekcja!

Opublikowano : 2021-07-09 11:14:16
Kategoria : OŚWIETLENIE

NOWOŚĆ LAMPY OGRODOWE - nasza autorska kolekcja!

Lampy ogrodowe z naszej kolekcji spełniają funkcje zarówno oświetleniowe jak i dekoracyjne. Zaletą która łączy prawie wszystkie nasze produkty jest rodzaj zasilania - solarny, który pozwala na jeszcze bardziej szeroki zakres ich zastosowań. Dodatkowo wszystkie lampy posiadają wysoki stopień ochrony na warunki atmosferyczne (są odporne na kurz, pył, wilgoć). Mimo użytkowania ich na zewnątrz, będą Ci służyć przez wiele sezonów. W dzień będą elementem aranżacji Twojego ogrodu, a wieczorem zmienią domowe podwórko w klimatyczny zakątek. Takie oświetlenie ogrodu pozwoli na stworzenie przytulnego klimatu do wieczornego relaksu.


Lampa lampion boho RATTAN BASKET S i L

Lampiony z naszej serii RATTAN BASKET wyróżniają się przede wszystkim tym, że możesz je dostać w różnych rozmiarach. Bardzo ważną zaletą produktu jest niezwykle wytrzymała obudowa w kolorze brązowym wykonana z tworzywa sztucznego, która wygląda jak naturalne kosze rattanowe.
Źródło światła LED zasilane bateryjnie umieszczono w środku lampy. Do złudzenia przypomina ono prawdziwą świecę a przy tym jest bezpieczne. Ciepła barwa pozwala na bardziej klimatyczny efekt - doda przytulności każdemu miejscu. Polecamy zestawienie obok siebie lamp o różnej wielkości pozwoli na stworzenie niesamowitego efektu.


Lampa solarna sznur girlanda SOLAR ROPE

Girlanda to jeden z najbardziej popularnych produktów oświetleniowych altan, tarasów oraz wiat ogrodowych. Lampka ogrodowa ma 4,5 metra długości oraz dodatkowo 2 metry kabla zasilającego. Brązowy sznur posiada aż 60 elementów świetlnych. Źródło światła zasilane solarnie jest w kolorze ciepłym. Pozwala to na stworzenie niesamowitego nastroju do wieczornego grilla ze znajomymi, popołudniowej kolacji we dwoje czy nocnych harców dzieci. Lampa SOLAR ROPE jest nie tylko funkcjonalna ale również przyciąga wzrok swoim nietypowym stylem.

Lampa solarna kwiat IRON WATERLILY

Nowoczesna lampka o nietypowym kształcie to sezonowy HIT! Szary kolor lampy świetnie wpasuje się zarówno w ciemne jak i jasne kompozycje. Możesz zaaranżować ją między kamieniami przy oczku wodnym, wśród kolorowych rabat kwiatowych, na drewnianym tarasie jak i na jasnej kostce przy podjeździe do Twojej posesji. Lampę IRON WATERLILY wyposażono w źródło światła LED o zimnej barwie oraz czujnik zmierzchu co jest bardzo wygodną opcją ponieważ zaświeci się ona zaraz po zapadnięciu zmroku.

Lampa solarna latarenka LANTERN COLUMN

Lampka solarna w stylu industrialnym, sprawdzi się jako dekoracyjne i praktyczne oświetlenie Twojego ogrodu. Ciepła barwa światła będzie zachwycająco rozpraszać się przez szklany klosz po Twoim ogrodzie. Oświetlenie posiada efekt palącej się świecy. Dodatkowym a zarazem funkcjonalnym elementem tej lamy jest ozdobny uchwyt, który został wykonany z grubego brązowego sznura. Pozwala to na szerszy zakres wykorzystania tego produktu. Zawieszenie lub postawienie kilku takich lamp zapewni fantastyczny efekt wizualny. Lampa LANTERN COLUMN jak prawie wszystkie pozostałe również wyposażona jest w zasilanie solarne, co pozwala na umieszczenie jej w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.