Kamera IP kompaktowa DS-2CD2055FWD-I 5MPix HikVision

K17595

Sugerowana cena producenta:

599,02 zł

Twoja cena po rabacie:

599,00 zł

Dostępność:

mała ilość (3 sztuki)

Dostawa:
ok. 1-3 dni

Darmowa przesyłka od 499zł

14 dni na zwrot towaru

zapytaj nas 536 - 969 - 696

Opis

Kamera IP kompaktowa Hikvision DS-2CD2055FWD-I

(5 Mpix, 2.8mm, 0.01 lx, IR do 30m, microSD, IK10)

Monitoring sieciowy IP nie musi być trudny i skomplikowany, zarówno w zakresie budowy systemów jak i ich obsługi. Postęp technologii w tej dziedzinie sprawia, że systemy nadzoru wizyjnego są coraz bardziej przyjazne dla użytkownika, a jednocześnie oferują zaawansowane funkcjonalności. Marka Hikvision posiada właściwe rozwiązanie dla małych/średnich firm oraz gospodarstw domowych, ograniczając czas i koszt wdrożenia takiego systemu.

Kamera kompaktowa Hikvision DS-2CD2055FWD-I dedykowana jest do pracy w systemach monitoringu opartego o rejestratory IP. Wyposażona jest w przetwornik 1/2.9" CMOS o rozdzielczości 5 Mpix oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 30 m, zapewniający prawidłową widoczność w przypadku braku oświetlenia. Posiada obiektyw o stałej ogniskowej 2.8 mm i kącie widzenia 105,8°. Obudowa wysokiej klasy szczelności IP67 zapewnia ochronę elektroniki przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, a klasa IK10 zapewnia zwiększoną odporność na uderzenia (wandaloodporna). Kamerę można niezależnie zasilić z dowolnego zasilacza gniazdkowego 12V lub poprzez POE jedną skrętką komputerową UTP.

Mimo niskiej ceny otrzymasz profesjonalną wandaloodporną kamerę IP sprawdzonego producenta, dzięki której w dowolnym momencie podłączając się przez internet możesz obejrzeć obraz na żywo!

W kamerze zaimplementowano kilka metod kompresji H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG. Standard H.265 pozwala w stosunku do H.264 ograniczyć o połowę strumień danych i zapotrzebowanie na pojemność dyskową.

Dzięki wsparciu funkcji ANR kamera IP wyposażona w kartę pamięci, może zapisywać na niej nagrania w przypadku braku połączenia sieciowego, a po przywróceniu działania sieci, nagrania synchronizowane będą z rejestratorem. Dzięki temu uzyskujemy ciągłość nagrań, nawet w przypadku problemów z komunikacją pomiędzy kamerą i rejestratorem.

Obsługiwane karty mikroSD/mikroSDHC/mikroSDXC o pojemności do 128 GB

Model ten należy do nowej serii kamer EasyIP Lite, charakteryzującej się dobrą jakością obrazu i niską ceną. W EasyIP Lite dostępne są podstawowe zdarzenia alarmowe, takie jak detekcja ruchu, czy sabotaż obrazu. Kamery z tej serii posiadają również możliwość ustawienia trybu korytarzowego i określenie jednego obszaru zainteresowań ROI.

Dla urządzenia dostępna jest darmowa usługa o nazwie Hik-Connect, umożliwiająca uzyskanie pełnego zdalnego dostępu do kamery/rejestratora w przypadku zmiennego adresu IP lub za pomocą adresu domenowego przez przeglądarkę www. Aby z niej skorzystać, wymagane jest założenie konta Hik-Connect i dodanie do niego urządzenia. Usługa pozwala na połączenie przez www, aplikację na PC lub smartfon.

Ezviz (EasyVision) jest darmową usługą umożliwiającą uzyskanie dostępu do podglądu obrazu z kamer za pośrednictwem sieci Internet bez konieczności przekierowywania portów na routerze. Aby umożliwić zdalny dostęp, wystarczy że urządzenie podłączone zostanie do sieci (wymagany jest poprawny adres IP i odpowiednio ustawiona brama sieciowa). Następnie należy przejść do serwisu ezviz7 i założyć w nim konto. Z kontem powiązać można urządzenia monitoringu znajdujące się w danej sieci lokalnej (muszą mieć aktywną usługę Ezviz). Powiązane urządzenia będą dostępne z każdego miejsca w Internecie.

SADP to darmowe i proste w obsłudze oprogramowanie przeznaczone do wyszukiwania w sieci lokalnej kamer i rejestratorów marki Hikvision, modyfikacji parametrów sieciowych oraz przywracania haseł.

Dane techniczne:

Nazwa: HIKVISION DS-2CD2055FWD-I

Kod: K17595

Standard: IP

Obudowa: Tubowa (bullet)

Czułość: 0,01 lux @ (F1,2, AGC ON),

Ogniskowa/kąt: 2.8 mm @ F2.0 / 105,8o

Rozdzielczość: 2560 x 1920 FHD

Odświeżanie: 20 kl./s dla 2560 x 1920, 25 kl./s dla niższych

Kompresja: H.265/H.265+/H.264/H.264+/MJPEG

Oświetlacz IR: 30 m

Funkcje obrazu: 3D-DNR, WDR, BLC

Mechaniczny filtr podczerwieni: Tak

Zdarzenia alarmowe: Detekcja ruchu, analiza dynamiczna, sabotaż,

Materiał obudowy: Stop aluminium

Inteligentna analiza: Wykrywanie twarzy, przekroczenia linii, wtargnięcia, bagażu bez nadzoru, usunięcia obiektu

Stopień ochrony: IP67, IK10

Zasilanie: DC 12 V, PoE 802.3af

Pobór mocy: 6W;  PoE - 7W

 

REKOMENDOWANE PRODUKTY

Popularne produkty