Łącznik ŁK-40-2.821/OB2 0-1 3-biegunowy IP65 SPAMEL
Identyfikator: 1115-262GY-SP001
Cena brutto
1 szt.
Zamów w ciągu 3 godz. 24 min., a wyślemy dzisiaj
Zapytaj o produkt
* Pola wymagane
14 dni na zwrot towarów
Zadaj nam pytanie +48 536 969 696
Opis produktu
Dane techniczne:
  • Napięcie znamionowe izolacji (Ui): 690 V
  • Napięcie znamionowe udarowe wytrzymywalne (Uimp): 6 kV
  • Prąd znamionowy ciągły (Iu=Ith): 40 A
  • Znamionowa moc łączeniowa (Pe) w kat. AC-3: 20 kW (400 V), 14 kW (500 V), 7 kW (690 V)
  • Znamionowa moc łączeniowa (Pe) w kat. AC-4: 8 kW (400 V), 5,5 kW (690 V)
  • Prąd znamionowy łączeniowy (Ie) w kat. AC-3: 38 A (400 V), 21,5 A (500 V), 7,5 A (690 V)
  • Prąd znamionowy łączeniowy (Ie) w kat. AC-4: 16 A (400 V), 6 A (690 V)
  • Prąd znamionowy krótkotrwały wytrzymywalny (Icw): 0,85 kA (1 s)
  • Prąd znamionowy załączalny zwarciowy (Icm): 1,5 kA
  • Moment dokręcania zacisków: 2,0 Nm
  • Trwałość mechaniczna: 3,0 mln cykli przestawieniowych
  • Temperatura otoczenia: Praca: -40 ... +70°C, Przechowywanie: -40 ... +70°C
  • Przekrój przewodów przyłączeniowych: 4...10 mm²
  • Stopień ochrony (PN-EN 60529) względem pulpitu: IP41, IP65
  • Odporność na wibrację (wg IEC 60068-2-6): Częstotliwość: 2...13, 2...100 Hz; Amplituda przemieszczenia: ± 1 mm; Amplituda przyspieszenia: ± 0,7 g