• Nowość

Opaski kablowe trytytki nylonowe demontowalne czarne 7,6 x 200 mm 50 sztuk OPPDC76200 STALCO

Identyfikator: OPPDC76200
Cena brutto
12,99 zł
10 szt.
Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł
Zamów w ciągu 11 godz. 11 min., a wyślemy jutro.

Zapytaj o produkt

* Pola wymagane

14 dni na zwrot towarów

Darmowa dostawa od 499 PLN

Zadaj nam pytanie +48 536 969 696

Opis produktu

Wielokrotnego użytku i łatwe w demontażu

Opaski kablowe STALCO OPPDC76200 wykonane są z wysokiej jakości poliamidu (nylonu), co zapewnia elastyczność i wysoką wytrzymałość. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi zatrzaskowemu można je łatwo odpiąć i ponownie wykorzystać, bez ryzyka uszkodzenia opaski czy przewodów.

Solidne i funkcjonalne

  • Wewnętrzne ząbkowanie gwarantuje stabilne mocowanie przewodów, węży czy kabli bez ich uszkodzenia.

  • Odporność na temperatury od -40°C do +85°C pozwala na stosowanie ich zarówno w trudnych warunkach zewnętrznych, jak i w pomieszczeniach.

  • Minimalna temperatura instalacji: -10°C.

Zastosowanie

Opaski demontowalne świetnie sprawdzają się w pracach technicznych, montażowych, serwisowych, a także w domu, ogrodzie czy podczas kempingu. Doskonale nadają się do porządkowania kabli, mocowania elementów dekoracyjnych, węży, sprzętu outdoorowego oraz w projektach DIY i hobby.

Cechy i zalety:

  • Demontowalne i wielokrotnego użytku

  • Ergonomiczny kształt i szybki montaż

  • Wysoka odporność na zrywanie

  • Stabilne mocowanie dzięki wewnętrznemu ząbkowaniu

  • Odporne na warunki atmosferyczne i szeroki zakres temperatur

Dane techniczne:

  • Długość: 200 mm

  • Szerokość: 7,6 mm

  • Materiał: poliamid (nylon)

  • Kolor: czarny