Szyna łączeniowa widełkowa 3P 80A 12mm2 (54 mod.) IZ12/3F/54 002921024
Identyfikator: 1115-817AA-IT002
Cena brutto
7 szt.
Zamów w ciągu 10 godz. 8 min., a wyślemy jutro.
Zapytaj o produkt
* Pola wymagane
14 dni na zwrot towarów
Zadaj nam pytanie +48 536 969 696
Opis produktu
Szyna łączeniowa 3 fazowa widełkowa 3P 80A IZ12/3F/54 to element służący do wykorzystania w przemyśle, energetyce lub budownictwie. Producentem tego towaru jest firma ETI-POLAM.
Oferowany produkt odznacza się następującymi cechami:
- długość 1000mm
- przekrój 12mm kwadratowych
- znamionowy prąd ciągły 80A