Kątownik przetłaczany wzmocniony KPW13-150/150/65 STALCO
Identyfikator: ZŁ-KPW13 150/150/65
Cena brutto
16 szt.
Zamów w ciągu 12 godz. 52 min., a wyślemy jutro.
Zapytaj o produkt
* Pola wymagane
14 dni na zwrot towarów
Zadaj nam pytanie +48 536 969 696
Opis produktu
Dane techniczne:
  • Obszary zastosowania elementy łączeniowe, budownictwo,
  • Materiał wykonania stal,
  • Grubość: 2,5 mm
  • Wymiar A: 150 mm
  • Wymiar B: 150 mm
  • Wymiar C: 60 mm