Świetlówka LED TUBE T8 18W 4000K WOJ22304 Spectrum
  • Bestseller
Świetlówka LED TUBE T8 18W 4000K WOJ+22304_17W SPECTRUM LED
Identyfikator: WOJ+22304_17W
Cena brutto
129 szt.
Zamów w ciągu 14 godz. 42 min., a wyślemy jutro.
Zapytaj o produkt
* Pola wymagane
14 dni na zwrot towarów
Zadaj nam pytanie +48 536 969 696
Dane techniczne
Materiał
Tworzywo sztuczne
Typ źródła światła
LED
Moc źródła światła
18W
Barwa światła
Neutralna
Napięcie zasilania
230V
Opis produktu
Dane techniczne:
  • Kod     WOJ22304
  • Napięcie (V)     230
  • Moc (W)     18
  • Prąd nominalny     80mA