Lampa TATUM-300CH chrom zwis I E27 60W Vitalux
Identyfikator: LAMPA.VIT.1630128
Cena brutto
1 szt.
Zamów w ciągu 14 godz. 39 min., a wyślemy jutro.
Zapytaj o produkt
* Pola wymagane
14 dni na zwrot towarów
Zadaj nam pytanie +48 536 969 696
Dane techniczne
Materiał
Stal lakierowana
Kolor
Chrom
Typ źródła światła
E27
Źródło światła w komplecie
Nie
Ilość źródeł światła
1
Stopień szczelności
IP20 - wewnętrzne
Napięcie zasilania
230V
Opis produktu
Eleganckie i subtelne lampy z kolekcji TATUM to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie minimalizm. Swoim kształtem udowadniają bowiem, że najprostsze rozwiązania często stanowią te najlepsze. W lampie jest miejsce na źródło światła E27 o mocy 60W.
Dane techniczne:
  • Numer katalogowy: TATUM-300CH
  • Typ źródła światła: E27
  • Moc max (W): 60W
  • Ilość źródeł światła: 1
  • Szerokość: 300 mm
  • Wysokość: 1500 mm