Wkładka bezpiecznikowa nożowa LNH0025M NH000 Gg 25A Hager
  • Bestseller
Identyfikator: 0004-00010-23416
Cena brutto
7 szt.
Zamów w ciągu 12 godz. 50 min., a wyślemy jutro.
Zapytaj o produkt
* Pola wymagane
14 dni na zwrot towarów
Zadaj nam pytanie +48 536 969 696
Opis produktu
Wkładki bezpiecznikowe są urządzeniami, które służą do zabezpieczania linii energetycznych przed szkodliwymi oraz niebezpiecznymi skutkami zwarć oraz przeciążeń. Prezentowany model został opisany przez producenta - HAGER - charakterystyką gL/gG. Oznacza to, że urządzenie zapewnia ochronę pełno zakresową. Wkładka jest przeznaczona do zabezpieczania przede wszystkim przewodów i kabli (gL) oraz urządzeń ogólnego przeznaczenia. W trakcie użytkowania warto zwrócić uwagę na parametry elektryczne urządzenia. Produkt pracuje bowiem przy napięciu znamionowym, którego wartość jest równa 500 V. Z kolei wartość prądu znamionowego wynosi w tym przypadku 25 A.
Dane techniczne:
  • wskaźnik: podwójny
  • uchwyt: nieizolowany
  • charakterystyka: gG
  • prąd znamionowy: 25 A
  • wielkość wkładki bezpiecznikowej: NH000
  • znamionowe napięcie robocze Ue (AC): 0/500/550 V
  • całkowite straty mocy dla prądu znamionowego: 2,4 W
  • wysokość zainstalowanego produktu: 79 mm
  • szerokość zainstalowanego produktu: 21 mm