N GP910A-2UE2 1.5V LR1 N GP Super Alkaline batteries 2 pieces GP
Product index: GP910A-2UE2 1,5V
Price (with Tax.)
PLN8.99
3 qty.
Remaining order amount to obtain free shipping PLN0.00
Order within 3 hours 25 min. and we will ship today
Ask about product
* Required fields
14 days to return
Ask a question +48 536 969 696
Product description
Technical data:
  • voltage [V]: 1.5
  • technology: alkaline battery
  • packaging: blister 1 pcs.
  • other designations: LR1 / KN / AM5 / 4001 / 810 / MN9100 / 910A / E90