Przełącznik wciskany PBW-12APW powrotowy 55377 C.E
  • Bestseller
Identyfikator: 55377
Cena brutto
1 szt.
Zamów w ciągu 13 godz. 39 min., a wyślemy jutro.
Zapytaj o produkt
* Pola wymagane
14 dni na zwrot towarów
Zadaj nam pytanie +48 536 969 696
Opis produktu
Przełączniki chwilowe zostały zaprojektowane z myślą o przełączaniu standardowego napięcia sieciowego 250 VAC. To przycisk, w którym wykorzystano funkcję włączania i wyłączania urządzeń za pomocą odlanego z stopów elementu w kształcie koła. Na co dzień używamy takich łączników do włączania i wyłączania np. lampki nocnej. Stalowy włącznik OFF-ON można łatwo zainstalować do dowolnego urządzenia lub tworzonej konstrukcji, jeśli spełnione są parametry prądowe.
Dane techniczne:
  • Montaż: przykręcany do obudowy
  • Prąd / napięcie: 2 A / 250 V
  • Napięcie zasilania podświetlenia: 3 V lub 12 V po przylutowaniu dołączonego rezystora
  • Średnica klawisza: 9 mm