Przełącznik wciskany PBW-12BPW 2A 250V zielo.bist.
Przełącznik wciskany PBW-12BPW 2A 250V zielony bistabilny C.E
Identyfikator: 73879
Cena brutto
7 szt.
Zamów w ciągu 13 godz. 38 min., a wyślemy jutro.
Zapytaj o produkt
* Pola wymagane
14 dni na zwrot towarów
Zadaj nam pytanie +48 536 969 696
Opis produktu
Przełączniki chwilowe zostały zaprojektowane z myślą o przełączaniu standardowego napięcia sieciowego 250 VAC. To przycisk, w którym wykorzystano funkcję włączania i wyłączania urządzeń za pomocą odlanego z stopów elementu w kształcie koła. Na co dzień używamy takich łączników do włączania i wyłączania np. lampki nocnej. Stalowy włącznik OFF-ON można łatwo zainstalować do dowolnego urządzenia lub tworzonej konstrukcji, jeśli spełnione są parametry prądowe.
Dane techniczne:
  • Montaż: przykręcany do obudowy
  • Typ: pojedynczy, monostabilny, płaski
  • Wyprowadzenia do lutowania lub do podłączenia kostki
  • Ilość wyprowadzeń: 4
  • Prąd / napięcie: 2 A / 250 V
  • Napięcie zasilania podświetlenia: 12 V
  • Średnica klawisza: 9 mm