Zasilacz 150W 24V 6A IP67 GPV-150-24 GLP
Product index: GPV-150-24
Price (with Tax.)
PLN99.00
3 qty.
Remaining order amount to obtain free shipping PLN0.00
Order within 14 hours 29 min. and we will ship tomorrow
Ask about product
* Required fields
14 days to return
Ask a question +48 536 969 696
Technical information
Degree of tightness
IP67 - outdoor
Supply voltage
230V
Output voltage
24V
Rated power
150W